למיכל היקרה!
ברצוני להודות לך על התמיכה, ההכוונה והליווי המקצועי, בזמן הנכון ובמקום הנכון, ובהחלט בצומת מרכזית בחיי התעסוקה שלי. תמכת ועזרת, תמיד היית קשובה ועודדת אותי ליצור מעגלים וקשרים ויותר מכל, תמיד שאלת על התקדמות למרות שלא היית חייבת.
על זה נאמר "נדיר מאוד בעולם התעסוקה"
תודה ובהצלחה בעתיד.
גדי אפללו
היי מיכל,
אני שמח להודיע שמצאתי עבודה בשבוע שעבר. התפקיד הוא מנהל פרויקטים בשיווק בחברת שיווק בתל אביב ככה שהמשרה תואמת את מה שאני מחפש.
רציתי להודות לך על כל הסיוע באיתור העבודה. סייעת לי המון ואין לי ספק שבזכות התרומה והסיוע שלך, מצאתי עבודה בזמן יחסית מהיר.
תודה רבה.
דניאל אלקלעי
מיכל שלום,
נוסח קורות החיים שחיברת אכן מעודן ומשובח יותר. קריאה שניה ושלישית מלמדת שצדקת לאורך כל הדרך.
גיא
מיכל שלום,
ממש אהבתי את התוצאה הסופית, הכול ערוך מדהים ומספר את הסיפור.
המון, המון תודה על העבודה המקצועית והמהירה.
עמרי חי
מיכל,
את הראית נכונות לעזור, היית קשובה ומקצועית, אדיבה וחייכנית (גם דרך הטלפון) ונתת לי אינסייטים מעניינים וחשובים להמשך. אני יסודית ופרפקציוניסטית 🙂 כך ששיתוף הפעולה איתך, מיכל, לכתיבת הנוסח המושלם (בעברית ובאנגלית) היה מאסט והוא היה יוצא מן הכלל!
את נתת מענה מהיר לכל שאלה, תיקון הבהרה והיית כל כולך בתהליך.
לאחר ששלחתי את קורות החיים למספר מקומות, קיבלתי מחמאות רבות והרגשתי צורך לפרגן לך. היה תענוג לעבוד איתך וחשוב לי שתקבלי על כך הכרה.
אני בהחלט אמליץ לחבריי.
ג.ר.
עבדתי עם מיכל במשך מספר שנים ואני יכולה להעיד עליה כמקצועית מאד וממוקדת, מסורה ובעלת יחס חם לכל אדם. מיכל תמיד תשתדל ותעשה הכל לעזור לעמיתים ולמחפשי עבודה כאחד. היא אינה שיפוטית, והיא אמפתית ופתוחה לכל מי שזקוק לעזרתה. יש לה הבנה טובה ומעמיקה בעולמות התעסוקה ובעלת ידע רב בכל הנוגע לדרך הנכונה לצלוח אותם. יש לה יכולת גבוהה ביותר לכתיבת קורות חיים מנצחים ! אני שמחה להמליץ למחפשי עבודה, ללא כל היסוס על מיכל
שרון ברנשטיין - תלפד
הגעתי למיכל אחרי 26 שנים של עבודה במקום אחד בלבד, בתפקיד ניהול בכיר בתחום הפיתוח. זה היה המקום הראשון והיחידי שבו עבדתי אי פעם.
העזיבה שלי הייתה מרצון אבל זה כלל לא משנה את העובדה שבין לילה איבדתי את פרנסתי ואת חבריי.
הגעתי למיכל חסרת ביטחון, עייפה מתהליך העזיבה, וחסרת כוח להתחיל לחפש מקום חדש עם כל הכרוך בכך.
מטרת ההגעה הייתה כתיבת קורות חיים בצורה מקצועית אבל מהר מאוד זה הפך להיות תהליך של בניית הביטחון שלי מחדש.
בעדינות ובמקצועיות רבה, מיכל הכניסה תוכן, חשיבות ומשמעות לכל פרט מעבודתי שאני תיארתי בצורה לקונית ויבשה.
בצורה זו הבנתי שלעבודה שלי הייתה הרבה יותר משמעות ממה שאני מציגה אותה ועובדה זו נסכה בי כוח וביטחון עצמי בראיונות העבודה.
התוצר של שלושת הפגישות שלנו לא היו רק קורות חיים כתובים במקצועיות, חריפות ומכווני מטרה בעברית ובאנגלית אלא אני הייתי התוצר הנפלא ביותר- אני רכשתי מחדש ביטחון עצמי להתחיל דרך חדשה.
תודה על הכל מיכל היקרה.
בתיה ברוק
אני עובד עם מיכל זה זמן מה וזה בהחלט שיפר והעצים את כל עולם התוכן באנגלית. מעבר לכך מיכל היא שירותית באופן בל יתואר וכיף גדול לעבוד איתה. השילוב של מקצועיות, אנושיות ושירותיות מהווה תלכיד קלאסי שבזכותו כדאי כל כך לעבוד עם מיכל. המלצה חמה
זיו שיינפלד - מנכ"ל חברה לפרסום ושיווק דיגיטלי