סדנאות מותאמות לקהל היעד, בעברית ובאנגלית

ללמידה בקבוצה, יתרונות רבים, שכן כל החברים בה יוצאים נשכרים מן הידע והנסיון המצטבר.
תהליך חיפוש העבודה מהווה עבור רבים תקופה של בלבול, תסכול ואף בדידות. השהות עם קבוצת השווים, מקלה על תחושות אלה, ותוך כדי לימוד משותף אנחנו משיבים לעצמנו את תחושת השליטה.
הסדנאות נחלקות לקצרות (בין שעתיים לארבע שעות) ולארוכות הכוללות מספר מפגשים והן מועברות בהתאמה לקהל היעד.
ניתן להזמין סדנא בכל אורך ובכל תחום, בהתאם לקהל היעד.
דוגמאות לסדנאות:

“קורות חיים של מנצחים” – סדנא מעשית לכתיבת קורות חיים

מאז 2011 כתבתי מאות רבות של קורות חיים, לתחומים רבים ומגוונים – הייטק, ביוטק, אדמיניסטרציה, מדעי החיים, רכש ולוגיסטיקה, מהנדסים, עבור מנהלים בכירים וזוטרים, ועוד. פגשתי עולים חדשים, ותיקים וצברים. לחלקם היו קורות חיים טובים אך למעטים היו קורות חיים שבאמת “עושים את העבודה”.

הסדנא מתחלקת לחלק תאורטי, בו נלמד כיצד מגייסים מתייחסים לקורות החיים שלנו, מה הן הטעויות הנפוצות בקרב מועמדים וכיצד להימנע מהן. נראה כיצד לנתח מודעה וליישם הבנה זאת בקורות החיים. כיצד להתאים קורות חיים לתפקיד אליו אתם מכוונים וכיצד לייצר מספר גרסאות, המותאמות לתפקידים שונים.

בחלק המעשי, תוכלו לכתוב ולשפר את קורות החיים שלכם ולקבל משוב מיידי, כך שתצאו מן הסדנא עם קורות חיים “עובדים” ועם הידע להשתמש בהם ביעילות.

signing a contract
Job applications

ראיון עבודה או חקירה?

הרצאה חווייתית (כולל סימולציות) בנושא ראיונות עבודה, מה כדאי (ולא כדאי) לענות על שאלות כגון: ספר/י לי על עצמך, ציין/י תכונה טובה, פרוייקט שנכשל וכיו”ב. מדוע השאלות הללו נשאלות, כיצד מתכוננים אליהן וכיצד להפיק את המירב, מן את השהות שלכם מול המראיין. נסביר מה מטרת השיחה הטלפונית (כן, זה ראיון עבודה והוא יקבע אם תוזמנו לראיון פרונטלי), מה לעשות אם התקשרו ואתם בסופר / עם הילדים במכונית / בפגישה. תקבלו תשובות ל: איזה שאלות (אם בכלל) כדאי לשאול את המראיין, מתי לשאול על תנאי העסקה (שכר, רכב וכד’), מדוע מזמינים אתכם למספר אינסופי של ראיונות ועוד.

חשב מסלול

סדנא בת 3-5 פגישות אשר מותאמת לצרכים ולקהל היעד: סטודנטים, מחפשי עבודה ראשונה, שנייה ושלישית, צברים, עולים חדשים, וותיקים, גילאי 50+, יוצאי צבא, ועוד.

במסגרת הסדנא, נשוחח על מהי קריירה וכיצד מתכננים אותה, על ההיבטים השונים של תהליך חיפוש העבודה, החל במיפוי השוק ושיטות הגיוס השונות, דרך הכלים היעילים והנכונים לנו; נבנה קורות חיים מותאמים, מקצועיים וממוקדים; נשוחח על טכניקות ניהול זמן יעיל, כיצד מתנהלים מול חברות השמה והד-הנטרים, כיצד לנצל קשרים אישיים וכיצד להשתמש ביעילות במדיה החברתית (לינקדאין, פייסבוק). מן הסדנא תצאו עם תכנית וכלים מעשיים לחיפוש עבודה לצד היכרות עם מחפשי עבודה אחרים, אשר יוכלו להוות עבורכם פתח לרישות חברתי נוסף.

"Find a job"